Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
03.09.2017
909
0

У Новолексіївку обіцяють возити у новому супер-вагоні

У Новолексіївку обіцяють возити у новому супер-вагоні

До Києва прибули перші три нові вдосконалені пасажирські вагони з 38, які за контрактом ПАТ «Укрзалізниця» поставить ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  до кінця 2017 року. Їх оглянули в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці. Один із нових пасажирських вагонів курсуватиме у складі поїзду до Новоолексіївки.

У конструкції вагона змінено дев’ять позицій. «Головний наш акцент був на тому, щоб усі важливі елементи, 70 % обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва», – розповів Сергій Михальчук.

Цікава новація вдосконалених пасажирських вагонів – сучасний кавовий апарат, який дає пасажирам великий вибір напоїв. Як зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, такого апарату немає в жодному поїзді в європейських країнах чи країнах СНД. Техніка працюватиме на ходу поїзда.

«Щоб встановити кавові апарати, ми внесли зміни до технічного завдання на виготовлення вагонів, але в них є й інші новації, такі як розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах. Окрім того, у кожному купе відчиняються кватирки; вода для чаю нагріватиметься не під час руху поїзда, а буде гаряча вже при посадці», – розповів Сергій Михальчук.

За його словами, загалом парк поповнять 27 таких класичних купейних вагонів та ще 11 СВ.

«Ці три купейні вагони курсуватимуть у складі поїздів до Ужгорода, Трускавця та Новоолексіївки», – повідомив член правління товариства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину