Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
21.10.2019
723
0

У Новій Каховці перевірили якість питної води

У Новій Каховці перевірили якість питної води

Питна вода, яку споживають жителі Нової Каховки – артезіанська, вона піднімається з глибини 30-45 метрів. Виробничий контроль за якістю питної води здійснює атестована лабораторія КП «Міський водоканал» згідно з робочою програмою, яка є складовою технологічного регламенту. Періодичність виробничого контролю безпечності та якості питної води передбачена та проводиться залежно від місцевих природних умов та епідемічної ситуації в місті. Підприємство питного водопостачання щоквартально надає до Новокаховського міського управління інформацію про результати виробничого контролю безпечності та якості питної води, забруднення джерел питного водопостачання та інформацію про наявність та терміни усунення аварій на мережах водопостачання міста. За висновками відомчої лабораторії, вода в Новій Каховці за якістю відповідає вимогам ДСаНПіН. Враховуючи тривалий період експлуатації водопровідної мережі, двічі на рік підприємство проводить профілактичне хлорування міських мереж. Так, 17 жовтня 2019 року було проведено осіннє профілактичне хлорування водопровідних мереж міста.

Фахівцями Новокаховського міського управління Головного управління 17 жовтня 2019 року проведена позапланова перевірка Комунального підприємства «Міський водоканал» щодо дотримання вимог санітарного законодавства у сфері господарсько-питного водопостачання з відбором проб питної води із артезіанських свердловин та проб ґрунту з території прилеглої до артезіанських свердловин. Проби відправлені на лабораторні дослідження до Херсонської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини ім. професора Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Під час позапланового заходу встановлено, що на виконання припису Новокаховського міського управління підприємством у 2019 році проведено огородження зони суворого режиму артезіанської свердловини №19-87, виконуються роботи з монтування огорожі зони суворого режиму артезіанської свердловини № 19-121. Також придбано залізобетонні плити для огородження зони суворого режиму АС №19-88. Огородження водозабору «Сокіл» відновлено частково зі сторони фасаду. Роботи з даного напрямку тривають.

Згідно з інвестиційною програмою на поточний рік Комунальним підприємством проводиться геолого-економічна оцінка запасів підземних вод Новокаховського родовища. 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину