Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
21.04.2019
465
0

У Новій Каховці і Каховці будуть дорожчати тарифи на воду

У Новій Каховці і Каховці будуть дорожчати тарифи на воду

Ввести у дію нові тарифи на водопостачання та відведення стоків планується вже в травні, повідомляє Новий день.

Намір підняти тарифи на свої послуги озвучили в комунальному підприємстві “Міський водоканал” у Новій Каховці і комунальному виробничому управлінні “Каховський водоканал”. 

Проти цього у Новій Каховці вже відбулась акція протесту: біля сотні обурених жителів міста прийшли вимагати пояснень від представників свого водоканалу. Потребу в перегляді тарифів місцеві чиновники пояснили необхідністю сплачувати за електроенергію за місяць наперед, підвищенням витрат підприємства і заборгованістю населення, що досягло 5 мільйонів гривень.

Питання про підвищення у Новій Каховці планується розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету міськради. У відповідному проекті рішення виконкому передбачається з 15 травня встановити тариф на централізоване водопостачання у 10,79 грн./кубометр і 11,38 грн. (з використанням внутрішньобудинкових систем), на водовідведення відповідно — 22,62 і 23,65 грн./куб.м. разом з ПДВ.

У сусідній Каховці тарифи для місцевого водоканалу пропонують підняти на 15-18%. Вартість водопостачання вже з 1 травня тут планується підвищити до 10,79 грн./куб. м. і 11,47 грн./куб.м. (з використанням внутрішньобудинкових систем), на водовідведення відповідно 16,64 і 17,46 грн./куб.м. з ПДВ. Проте спільної думки щодо необхідності підвищувати тариф саме до такого рівня каховські чиновники поки не дійшли.

Востаннє тарифи водоканалів у Каховці підвищували в серпні, а у Новій Каховці у травні 2018 року.

Олег БАТУРІН.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину