Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
28.03.2019
854
0

У МЗС України пояснили, чому не захищатимуть Бранця Кремля Шумкова у Європейському суді

У МЗС України пояснили, чому не захищатимуть Бранця Кремля Шумкова у Європейському суді

Засуджений у Росії за політичною статтею херсонець, військовослужбовець ЗСУ Олександр Шумков не отримає адвокатський захист від Міністерства закордонних справ України для подання позову у Європейський суд з прав людини.

Тітка Олександра Людмила Шумкова опублікувала у Фейсбук лист, який отримала мати Олександра Лариса Шумкова від Українського МЗС, передає ПІК.

У листі зазначається, що допомога за рахунок коштів Державного бюджету надається громадянам України, які «незаконно тримаються на території держави-агресора та/або кримінально переслідуються за політично умотивованими звинуваченнями». І що Олександр Шумков не належить до вищезазначеної категорії, тому не може бути забезпечений адвокатською допомогою за рахунок коштів Державного бюджету України.

54523382_2354364078131940_7421477065402089472_n

Нагадаємо, що військовослужбовець ЗСУ Олександр Шумков був викрадений з території України та вивезений до РФ у серпні 2017 року. Там його звинуватили в участі у «Правому секторі» та засудили до чотирьох років позбавлення волі – за участь у екстремістській організації. Апеляційний суд залишив вирок у силі. Для відбуття покарання Олександра етапували до Тверської області. Рідні Олександр мають намір оскаржити рішення суду РФ у Європейському суді, і ще у січні звернулись до МЗС, щоб отримати допомогу.

Читайте також:

Родина засудженого у РФ херсонця потребує допомоги.

Українська влада не відреагувала на вирок у справі бранця Кремля Шумкова.

Українське МЗС ігнорує родини Бранців Кремля?

Херсонця – Бранця Кремля «кинуло» українське МЗС?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину