Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
04.06.2019
260
0

Як у Музиківській ОТГ створюють ЦНАП

Як у Музиківській ОТГ створюють ЦНАП

Музиківська ОТГ отримала підтримку Програми «U-LEAD з Європою» і почала створювати Центр надання адміністративних послуг, повідомляється на сторінці Музиківської сільської ради у Фейсбук, передає ПІК.

Повідомляється, що вже обрано приміщення – це колишня контора ПОСП «Маяк», будівлю якої громаді подарував місцевий підприємець. Також розроблене технічне завдання та дизайн приміщень.

«В подальшому від програми маємо отримати комп’ютерне обладнання, меблі, програмне забезпечення і, що найголовніше, навчання спеціалістів та організаційну підтримку, щоб запустити належний ЦНАП. 
З власних надходжень сільського бюджету вже виділено 450 тисяч гривень на виконання будівельних робіт та близько 200 тисяч гривень на придбання обігрівачів та іншого обладнання»,– йдеться у повідомленні.

Також ОТГ звернулась до Міністерства соціальної політики України щодо надання субвенції на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування ЦНАПу, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» – і вже отримали офіційне письмове підтвердження щодо виділення на завершення ремонтних робіт 236,919 тисяч гривень.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину