Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
15.05.2020
789
0

У міськраді спростили процедуру реєстрації організації роботи літніх майданчиків

У міськраді спростили процедуру реєстрації організації роботи літніх майданчиків

У міськраді спростили процедуру реєстрації організації роботи літніх майданчиків.

Відтепер її можна буде оформити за 24 години, звернувшись до управління споживчого ринку. Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Відповідне рішення було прийнято за результатами зустрічей першого заступника міського голови Ігоря Козакова із представниками бізнесу.

Згідно рішення виконкому міської ради № 177 від 16.04.2019, підприємцям потрібно узгодити організацію роботи літнього майданчику із управлінням споживчого ринку міськради.

Для того, щоб отримати дозвіл, потрібно написати заяву  на ім'я начальника управління споживчого ринку (скачати форму заяви zayava). Да заяви додати виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, документи на приміщення об'єктів ресторанного господарства, фотофіксацію чи ескіз відкритого майданчикаю

Строк отримання – 24 години. Здійснення реєстрації – безкоштовно.

"Міська влада усвідомлює, які важки наслідки спричиняє карантин економіці Херсону, зокрема ресторанному бізнесу, та готова робити все від себе залежне для подолання цих наслідків". - підкреслює Ігор Козаков.

За довідками звертайтеся до управління споживчого ринку: 49-15-30.

Нагадуємо, для підприємців Херсона створено Telegram-чат  https://t.me/joinchat/FtJQpxrlEIm-9fwJR4pb-Q. Чат створений для швидкої та зручної комунікації підприємців із представниками влади та оперативного вирішення проблемних питань.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину