Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
13.11.2019
910
0

У міськраді обговорюватимуть реалізацію проекту «Безпечна вода для Херсона»

У міськраді обговорюватимуть реалізацію проекту «Безпечна вода для Херсона»

14 листопада о 10.00 у малій залі міськради відбудеться робоча нарада в рамках реалізації проекту «Безпечна вода для Херсона» - повідомляє прес-служба Херсонської міськради.

Херсонський Водоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий грант 100 тисяч євро на реалізацію «твердого проекту». У рамках проекту передбачено встановлення обладнання із виробництва гіпохлориту натрію – речовини для знезараження питної води на одній з шести водопровідних станцій у Херсоні. Власне виробництво гіпохлориту дозволить заощадити до 60% коштів, які витрачаються на знезараження води на насосній.

Цей проект став переможцем у конкурсі, який був оголошений Міністерство закордонних справ Словаччини та Словацькою агенцією по міжнародному співробітництву та розвитку. Проект був підготовлений Асоціацією Водоканалів Словаччини разом із партнерами проекту – Асоціацією Водоканалів України та Херсонським Водоканалом.

Серед учаників наради: міський голова, керівники профільних департаментів міськради, представники профільних асоціацій Словаччини та України, проектно-консалтингові організації Словаччини, а також предстаник групи муніципального та регіонального розвитку компанії «Deloitte».

 Agenda наради

1. Презентація проекту «Безпечна вода для Херсона».

2. Європейський досвід вирішення інфраструктурних проблем, у тому числі і за рахунок інвестиційних коштів. Як Україні отримати необхідний досвід максимально швидко.

3. Місцеві стратегії сталого водозабезпечення – запорука розвитку галузі та відкриття можливостей  для залучення інвестицій.

4. Визначення стратегічних напрямків співпраці та першочергових кроків як на місцевому, так і на державному рівні, необхідних для розвитку галузі. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину