Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
26.09.2019
409
0

У Мирненській ОТГ ефективно працює місцева пожежна охорона

У Мирненській ОТГ ефективно працює місцева пожежна охорона

На території Каланчацького району в Мирненській об’єднаній територіальній громаді у 2018 році розпочала свою роботу місцева пожежна охорона,- поінформувало ГУ ДСНС,- передає ПІК.

Вона знаходиться на відстані 30 кілометрів від Державної пожежно- рятувальної частини, що суттєво зменшує час реагування на пожежі професійних пожежних у найвіддаленіших кутках району. За короткий час свого існування добре себе зарекомендувала у гасінні пожеж на своїй території, що тим самим зменшило матеріальні втрати та площу пожеж. 2019 рік, ще не добіг кінця, а мирненські пожежні вже здійснили 25 виїздів.

На своєму озброєні ця команда має пожежний автомобіль АЦ-40(130) 63 Б та 7 чоловік особового складу, які в будь-який час виїжджають на пожежу. Розташування місцевої пожежної охорони має велику цінність, на відстані 5 км знаходяться контрольні пункти в’їзду – виїзду «Каланчак» та КПВВ «Чаплинка», що дає змогу контролювати пожежу безпеку на адміністративному кордоні з Кримом.

Створення подібних місцевих пожежних охорон , допоможе пожежним швидко реагувати на виклики про надзвичайні події в селах, які знаходяться на значній відстані від пожежної частини. Адже тільки спільними діями можна зменшити кількість загорань, запобігти людським та матеріальним втратам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину