Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021

У минулому році поліцейські Херсонщини відреагували на понад 210 тисяч заяв та повідомлень громадян

У минулому році поліцейські Херсонщини відреагували на понад 210 тисяч заяв та повідомлень громадян
Одним із важливих показників діяльності поліції є оперативне реагування на повідомлення про вчинені злочини та правопорушення. І основним елементом системи реагування є «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини, куди громадяни щодня звертаються з різними проблемами. А диспетчери служби мало не щохвилини скеровують на виклики наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи, підрозділи особливого призначення та превенції.
 
За 2020 рік в поліції Херсонщини зареєстровано майже 210 тисяч заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Минулого року ця цифра становила трохи понад 200 тисяч заяв, що свідчить про поступове, але зростання довіри громадян до поліції. Адже довіра жителів області є визначальною у роботі правоохоронців і залишається основним критерієм оцінки ефективності їх діяльності. Із загальної кількості зареєстрованих повідомлень майже 31 тисяча  містить ознаки кримінальних правопорушень.
 
Найбільше заяв громадян розглянули працівники секторів реагування патрульної поліції - 55 тисяч. Працівники підрозділів превентивної діяльності розглянули понад 42 тисячі заяв, патрульні поліцейські – майже 40 тисяч, слідчі розглянули та відреагували на понад 30 тисяч повідомлень громадян. Майже 13 тисяч заяв розглянули працівники карного розшуку, дізнання – понад 5 тисяч, інші служби поліції розглянули понад 23 тисячі заяв і повідомлень. 
 
Після розгляду матеріалів працівники поліції склали понад 10 тисяч адміністративних протоколів. А це більше, ніж у 2019 році. Тоді цей показник становив трохи більше 8 тисяч протоколів.
 
Одним з основних завдань поліції є постійна взаємодія з населенням та створення безпекового простору, в якому кожна людина має почуватися захищеною. Тому поліція Херсонщини продовжує роботу по реагуванню на виклики у безпековому середовищі завдяки новому і якісному поліцейському сервісу – системі відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто». Ця програма уже понад два роки відіграє велику роль у підвищенні рівня безпеки громадян за допомогою сучасних технологій, у профілактиці правопорушень та розкритті вбивств, грабежів та угонів автомобілів по «гарячих слідах».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину