Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
12.11.2018
936
0

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

Вартість проїзду у маршрутках в Херсоні зросла з 4 до 6 гривень у денний час для дорослих, проїзд у вечірній час обійдеться містянам в 8 гривень. Проте у соцмережах херсонці продовжують нарікати – вартість зросла, а якість не поліпшилась.

Ігор Козаков, перший заступник міського голови, вважає: якісні перевезення стануть можливими лише тоді, коли місто придбає за рахунок прийнятного кредиту ЄБРР нові тролейбуси і лише тоді з перевізниками можна буде розмовляти на рівних. Про це він розповів у коментарі ПІК

-         І ось уже кілька днів херсонці їздять по новому тарифу. Чи вийшло на маршрути більше автобусів? Чи стануть якісними перевезення?

-         Якість не поліпшиться…

Я дуже плекаю надію на Європейський банк реконструкції і розвитку. Ми вже на стадії підготовки поки що протоколу, але я маю надію, що на наступний рік, до кінця року, будемо рухатися в сторону придбання рухомого складу тролейбусів.

 Це буде десь 50 тролейбусів, це буде міжнародний тендер, який буде проводитися, в тому числі, за підтримки, консультації ЄБРР. А 50 одиниць рухомого складу до теперішніх 40 – це вже 90 одиниць рухомого складу. І ми тоді не будемо заручниками – що вони хочуть, що вони не хочуть ці маршрутники. У кращі роки у нас  120-130 щоденно виходило тролейбусів.

 -    Але з того часу багато маршрутів неактуальні…Є райони, де тролейбуси ніколи не їздили.

-         У нас 4 Таврійські, 2 Північних – це 76 тисяч населення. Там є рухомий склад? Є. У нас Шуменський 39 тисяч людей проживає. Туди їде? Їде. Житлоселище – 29…

-         А з Кулика як доїхати на Острів, наприклад?

-         Це все решта. Якщо основна частина пасажирів буде їхати на тролейбусі, якщо тролейбус буде виходити о 4 ранку, а заходити «в нулі» і у нас буде графік, який буде висвітлюватися на моніторі вашого смартфону, це вже трішки інші умови. Тоді вже й маршрутники, які зараз розповідають, які мають бути тарифи і все решта (розмовлятимуть по-іншому - ред.)… Я зовсім не надіюсь на маршрутників, бо вони обіцяли неодноразово і все це завершується так – підвищили тарифи, а якість, на жаль, така, яка є.

-         Мова йде про тролейбуси чи вже електробуси?

- Ну, яке буде технічне завдання. 

Читайте також:

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину