Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
12.11.2018
581
0

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

Вартість проїзду у маршрутках в Херсоні зросла з 4 до 6 гривень у денний час для дорослих, проїзд у вечірній час обійдеться містянам в 8 гривень. Проте у соцмережах херсонці продовжують нарікати – вартість зросла, а якість не поліпшилась.

Ігор Козаков, перший заступник міського голови, вважає: якісні перевезення стануть можливими лише тоді, коли місто придбає за рахунок прийнятного кредиту ЄБРР нові тролейбуси і лише тоді з перевізниками можна буде розмовляти на рівних. Про це він розповів у коментарі ПІК

-         І ось уже кілька днів херсонці їздять по новому тарифу. Чи вийшло на маршрути більше автобусів? Чи стануть якісними перевезення?

-         Якість не поліпшиться…

Я дуже плекаю надію на Європейський банк реконструкції і розвитку. Ми вже на стадії підготовки поки що протоколу, але я маю надію, що на наступний рік, до кінця року, будемо рухатися в сторону придбання рухомого складу тролейбусів.

 Це буде десь 50 тролейбусів, це буде міжнародний тендер, який буде проводитися, в тому числі, за підтримки, консультації ЄБРР. А 50 одиниць рухомого складу до теперішніх 40 – це вже 90 одиниць рухомого складу. І ми тоді не будемо заручниками – що вони хочуть, що вони не хочуть ці маршрутники. У кращі роки у нас  120-130 щоденно виходило тролейбусів.

 -    Але з того часу багато маршрутів неактуальні…Є райони, де тролейбуси ніколи не їздили.

-         У нас 4 Таврійські, 2 Північних – це 76 тисяч населення. Там є рухомий склад? Є. У нас Шуменський 39 тисяч людей проживає. Туди їде? Їде. Житлоселище – 29…

-         А з Кулика як доїхати на Острів, наприклад?

-         Це все решта. Якщо основна частина пасажирів буде їхати на тролейбусі, якщо тролейбус буде виходити о 4 ранку, а заходити «в нулі» і у нас буде графік, який буде висвітлюватися на моніторі вашого смартфону, це вже трішки інші умови. Тоді вже й маршрутники, які зараз розповідають, які мають бути тарифи і все решта (розмовлятимуть по-іншому - ред.)… Я зовсім не надіюсь на маршрутників, бо вони обіцяли неодноразово і все це завершується так – підвищили тарифи, а якість, на жаль, така, яка є.

-         Мова йде про тролейбуси чи вже електробуси?

- Ну, яке буде технічне завдання. 

Читайте також:

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину