Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
01.11.2018
612
0

У мерії домовлялись з ТОВ "Молодіжний житловий комплекс"

У мерії домовлялись з ТОВ "Молодіжний житловий комплекс"

ТОВ "Молодіжний житловий комплекс" зобов'язався привести у відповідність до діючого законодавства земельні відносини з містом, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії. 

ТОВ "Молодіжний житловий комплекс" зобов'язався привести у відповідність до діючого законодавства земельні відносини з містом - укласти договір оренди земельної ділянки площею 2, 1364 га по просп.200-річчя Херсона, належним чином сплачувати податок на землю у відповідності до рішення міської ради №280 від 07.07.2016, а також привести до ладу всю землевпорядну документацію.

Така домовленість була досягнута сьогодні під час зустрічі міського голови Володимира Миколаєнка з керівництвом МЖК. Крім того, керівник МЖК пообіцяв відмовитись від частини земельної ділянки на якій вже побудовані багатоквартирні будинки на користь створених ОСББ.

"Моя принципова позиція - забудовник, який отримує кошти через Фонд сприяння молодіжному будівництву з бюджетів різних рівнів, має належним чином сплачувати податки та надавати молодим сім'ям гарні пільги на житло", - впевнений Володимир Миколаєнко.

За 2017-2018 рік ТОВ "Молодіжно-житловий комплекс" профінансовано із міського бюджету приблизно на 9 млн.грн. При цьому, забудовника звільнили від сплати пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину