Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
12.03.2019
1326
0

У лютому у Херсоні зафіксували забруднення атмосферного повітря

У лютому у Херсоні зафіксували забруднення атмосферного повітря

Викиди забруднюючих речовин збільшилися по всьому місту по всім інгредієнтам, повідомляє Херсонський обласний центр з гідрометеорології, передає ПІК

«За даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в лютому було перевищення середніх концентрації, а саме: по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 3,8 ГДК, на площі Перемоги – 3,3 ГДК, по вул. Перекопській – 2,0 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 1,4 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію тільки в Шуменському мікрорайоні в 1,1ГДК; перевищення на всіх постах по формальдегіду: в Шуменському мікрорайоні і на площі Перемоги – 2,6ГДК, по вул. Перекопській – 1,4 ГДК» – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що порівнюючи отримані результати за лютий з аналогічним періодом минулого року, викиди забруднюючих речовин збільшилися по всьому місту по всім інгредієнтам.

Радіаційний фон на всій території області був стабільним.

За результатами спостережень в Каховському водосховищі в межах Херсонської області від смт. Велика Лепетиха до м. Берислав перевищень ГДК не спостерігалося, склад води відповідає багаторічним показникам для зимового періоду року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину