Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
20.11.2018
495
0

У листопаді на сесію Херсонської міськради винесуть транспортне питання?

У листопаді на сесію Херсонської міськради винесуть транспортне питання?

У мерії планують винести на сесію міської ради у листопаді 2018 року проект рішення «Про укладання угоди про підготовку кредитного фінансування для покращення інфраструктури громадського транспорту міста Херсон шляхом оновлення пасажирського рухомого складу МКП «Херсонелектротранс».

Відповідну службову записку від першого заступника мера Херсона Ігоря Козакова оприлюднили у групі «Транспорт Херсона», передає ПІК.

«Прошу застосувати процедуру прискореного розгляду до проекту рішення міської ради…для винесення на розгляд сесії міської ради у листопаді 2018 року», - йдеться у службовій записці.

У службовій записці відзначається, що тролейбусна мережа Херсона розрахована на щоденний випуск на лінії 100 тролейбусів. На сьогодні на лінії виходить 38 тролейбусів.

Мова йде про укладання угоди про підготовку кредитного фінансування між міською радою, Херсонелектротрансом та Європейським банком реконструкції та розвитку, «яка набере чинності в дату затвердження її на пленарному засіданні Херсонської міської ради».

Як раніше передавав ПІК, «Херсонелектротранс» чекає на аудит, щоб отримати кредит на 50 тролейбусів.

Нагадаємо, Херсон потрапив у транспорту кризу через тарифний конфлікт.

file_1

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину