Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
27.02.2020
1259
0

У лікарні Карабелеша «Сонячні млинці» зібрали майже 23,5 тисячі гривень

У лікарні Карабелеша «Сонячні млинці» зібрали майже 23,5 тисячі гривень

26 лютого співробітники лікарні ім.Є.Є.Карабелеша долучилися до свята Масляної. У конференц залі зібралися гарно вбрані в українські національні костюми жінки, столи просто ломилися від різних смачностей – від млинців до пряників, вареників. Та всього і не перерахувати. 5-й рік поспіль в лікарні традиційно проходить справжня Масляна.

Благодійна акція має ситну і водночас веселу назву - «Сонячні млинці». До неї завжди ретельно готуються медики-господині. Адже їх майстерність і вправність оцінюватиме журі, а колеги зможуть придбати смакоту за символічну, як для нашого часу, плату.

Цьогоріч в благочинності взяли участь 17 підрозділів лікарні. З самого початку для всіх присутніх була представлена концертно-музична програма у виконанні артистів драмтеатру. Весело і майже по-родинному на сцені зустрілися Зима з Весною, а Масляна закружляла у хороводі гостей акції. Одне слово, настрій усім створили святковий.

Коли розпочалася жвава торгівля, продавчині як метелики пурхали біля своїх столів і пропонували смаколики колегам. І от гамір стих, задоволені покупці покинули залу. За підрахунками зібрана сума склала 23401 гривень. Вона буде використана на допомогу працівникам лікарні, які тяжко захворіли. До речі, торік сума також складала близько 24 тисяч гривень і 10 співробітників змогли отримати матеріальну допомогу на лікування.

Першість виборов колектив терапевтичної служби стаціонару, вони виторгували 6378 гривень. Від імені адміністрації та профкому всі учасники акції були заохочені дипломами і призами. А переможцю вручили спец приз – кулер з водою.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину