Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
15.07.2019
2594
0

У Лазурному рятували дельфіна з паски

У Лазурному рятували дельфіна з паски

У Джарилгацької затоці селища Лазурного в районі пансіонату «Причал» неподалік від рибальської пристані застряг дельфін. Він, заплив в затоку, мабуть, полюючи на рибу, але не помітив, як спала вода і вже не зміг вибратися назад через вузьку протоку.

Дельфіна помітили місцеві жителі, коли він потрапив на мілину. Бажаючи допомогти тварині - відштовхнули його назад в воду. Але тепер дельфіна ніяк не можуть виловити в затоці, щоб врятувати.

Як інформує "kherson.net.ua", про те, що трапилося повідомили працівникам Херсонської облкоммунаварійно-рятувальної служби, які відразу ж відгукнулися на виклик.

На місце того, що сталося в Джарилгацької затоки прибули 3 матросів-рятувальників. Вони виїхали в затоку на моторці, і обережно відтіснили дельфіна до берега. Там його підчепили сіткою, і негайно відбуксирували у відкрите море і випустили. За словами матросів-рятувальників з молодим дельфінчиком все в порядку, він не постраждав.

Варто відзначити, що це далеко не перший випадок в Лазурному, коли дельфін застряг на мілині. Раніше тут вже таке траплялося. В кінцевому підсумку рятувальні операції завершувалися успіхом, і дельфіни поверталися "додому".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину