Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
21.06.2019
7440
1

У "Прибрежному" у Лазурному захистили своїх відпочивальників від медуз

У Лазурному на узбережжі встановили сітку, яка затримує медуз

На морських узбережжях Херсонщини аншлаг – десятки тисяч відпочивальників. Погода сприяє: температура повітря перевалила за 35 градусів, вода прогрівається вище 27 градусів. Купайся – не хочу. Єдине, що бентежить відпочивальників, які приїхали не на день-два, це перспектива швидкої появи «морських окупантів» — медуз, повідомляє Новий день.

Желоподібні і дуже не приємні на дотик істоти, як правило, в морі з’являються вже в кінці червня. І з кожним днем їх все більшає. Так, минулоріч, Чорне море рясніло медузами аж до середини вересня, дошкуляючи любителям оксамитового сезону.

file

А от де цьогоріч медуз не буде, так це пляж спортивно-оздоровчого центру «Прибережний» у Лазурному. Днями на своїй частині узбережжя заклад встановив спеціальну сітку, яка затримуватиме не тільки слизьких морських істот, а й водорості.

Читайте також: Від меморандуму до спорт-арени – історія Центру олімпійських видів спорту у Лазурному

Довжина спеціального бар’єра —  200 метрів, саме така протяжність зони для купання дітей.

сетка

«Сітка зроблена із пластика і здатна затримати тільки медуз і водорості, не завдаючи шкоди екосистемі. А дітям купатися комфортно, – розповів директор спортивно-оздоровчого центру «Прибережний» Ігор Панфьоров.

Протимедузних сіток на Херсонщини поки що лише дві. Минулоріч такий засіб захисту встановили на морському узбережжі в с. Хорли.

Марина САВЧЕНКО

Новини по темі

Коментарі

Виктор, 22.06.2019
Вангую: сетка забьется водорослями и медузами, и течением ее вырвет с корнями. В Хорлах мелко и нет сильных течений, другое дело открытое море. Хотя посмотрим, может я ошибаюсь.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину