Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
05.11.2018
1140
0

У Лазурному на березі Чорного моря змагались більше 300 легкоатлетів

У Лазурному на березі Чорного моря змагались більше 300 легкоатлетів

Спортсмени та тренери, представники різних регіонів України, приїхали у смт Лазурне в Центр Олімпійських видів спорту «Прибрежний» не лише не змагання, але й у «розвідку», з огляду на те, щоб проводити на базі центру підготовку навесні.

5

Про це розповів журналістам після старту відкритого Чемпіонату АР Крим та міста Севастополь з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та церемонії відкриття другої черги Центру Олімпійських видів спорту «Прибрежний» президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, передає ПІК

«Більше 300 спортсменів приїхали. Для нас було величезне здивування, що такий резонанс викликали ці змагання. Ми розраховували на 150 учасників», - каже Гоцул.

 «Тут є кілька складових у цьому бажанні приїхати. З одного боку, це вияв спортивної громадянської позиції, а також це вже така розвідка щодо подальшого використання цієї бази. Це люди їдуть з інших областей, приміряюся на себе щоб подивитися, що їм робити вже навесні, як планувати свою підготовку і це є підтвердження того, що ми обрали правильний шлях – ця база буде наповнена реальним життя, вона буде слугувати як спорту вищих досягнень так і дитячому спорту. Це така дуже правильна інвестиція. Вона буде давати і комерційний зиск, це очевидно, і вона працювати на результат для нашої країни», - сказав Гоцул.

Як раніше передавав ПІК, у Лазурному 3 листопада урочисто відкрили легкоатлетичну арену та  відкритий Чемпіонат АР Крим та міста Севастополь з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів.

5_1

5_2

2

5_3

1

ще ще

ще

щещеще

 Читайте також: 

Стадіон у «Прибрежному» пройде сертифікацію Федерації легкої атлетики України

Кримська Федерація легкої атлетики проводить змагання на Херсонщині

Ми вдячні Путілову за ініціативу - Ігор Гоцул

«Прибрежний» - приклад приватно-державного партнерства - Жданов

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину