27 липня у Скадовську розпочався XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», який триватиме три дні. Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.
Цього року для участі зареєструвалися 563 конкурсанти. Після двох відбіркових турів до півфіналу пройшло 50 вокалістів і вокальних груп віком від 6 до 16 років, які боротимуться за перемогу.
Оцінювати виступи учасників буде журі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа, а саме: Народний артист України Олександр Пономарьов, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль, композитор та продюсер Руслан Квінта та інші.
У перший день для учасників і глядачів фестивалю виступали колишні випускники «Чорноморських ігор» -АLYOSHA, Тіна Кароль, ТаmеrlаnAlena.
Наступні два дні на черзі фінал та боротьба за Гран-прі.
Підтримувати публічний порядок та безпеку під час фестивалю будуть щоденно 150 працівників поліції, повідомлляє відділ комунікації поліції в Херсонській області.
Новини по темі
Коментарі
Залишити коментар
Останні новини
Останні відеорепортажі
Останні фоторепортажі
Зараз читають
наверх
Підписатися на новини
Запропонувати новину