Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
21.03.2018
2411
0

У кращому ОСББ Херсона діляться секретами

У кращому ОСББ Херсона діляться секретами (відео)

Вересень 2017-го. Підведення підсумків конкурсу на краще ОССБ у Корабельному районі Херсона, яке започаткувала райрада, а підтримав ініціативу Андрій Путілов.

Диплом про перше місце та грошовий сертифікат вручають голові ОСББ «Каравелла». Олену Шатило мешканці будинку на Патона, 25 називають не інакше, як господинею. Кажуть, без очільниці об’єднання не було б нічого.

ОСББ з такою острівською назвою «Каравелла» з’явилося у 2014-му році. І дарма, що об’єдналися мешканці багатоповерхівки, зведеної з нуля. Новобуд виявився фактично без благоустрою і всі роботи лягли на плечі самих власників квартир.

Олена Шатило робить екскурсію затишним подвір’ям будинку:

«Оце ми купили харківський сертифікований дитячий майданчик, облаштували зону відпочинку і для дорослих – лавки, клумби. А он там у нас контейнери під сортування сміття. Їх нам райрада привезла, угоду уклали. А люди сумлінні і розуміють, що вже у Європу йдемо, тому треба робити саме так».

Подвір’я багатоповерхівки огороджене довжелезним парканом. 150-метрова бетонна конструкція обійшлися дорого, але безпека мешканців понад усе. До речі, це одна з небагатьох висоток у Херсоні, де є й сучасне відеоспостереження.

-Якось відбувалися чергові збори, а мешканці й кажуть – Остапівна, хочемо відеоспостереження! Якщо люди хочуть, проблем нема, маю втілити все, що вони хочуть. Тепер у нас камери по всім периметрам, знімається і подвір’я, і дитмайданчик, і під’їзди, і ліфти, пишеться на відеореєстратор. На все це не пішло жодної копійки з бюджету, адже на балансі міста цей будинок не стояв ніколи.

Мешканці не приховують – вся справа у раціональному розподілі коштів, якщо правильно розпланувати, грошей вистачає на все. Свій будинок люди бережуть, бо в ньому багато чого зроблено власними руками.

Певно, в цьому і є секрет успіху ОСББ «Каравелла»! Весняний сезон на Патона, 25 розпочали з купою планів, тільки-но потеплішає, затіють суботник біля будинку. І на брак коштів тут не скаржаться. «І, повірте, на рахунку гроші в нас є. Гроші є, були й будуть!» - хвалиться голова ОСББ Олена Шатило.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину