Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
14.09.2018
1301
0

У Корабельному районі нагороджували кращих господарів

У Корабельному районі нагороджували кращих господарів

Сертифікати на придбання господарчих товарів та будматеріалів на потреби будинку чи кварталу - таку винагороду за участь у районному конкурсі на краще утримання будинку та прибудинкової території та кращий орган самоорганізації населення отримали керівники ОСББ та квартальні на святі «День Шуменського мікрорайону», про це передає ПІК.

Таке заохочення впровадив голова правління Механічного заводу Андрій Путілов, підтримуючи ініціативу голови Корабельної районної у місті ради Наталії Чорненької щорічно при всій громаді відзначати кращих керівників.

Вітали кращих господарів під час святкування Дня Шуменського мікрорайону, який вже другий рік поспіль проходить саме у парку Шуменський. Ця зелена зона за цей період почала відроджуватися. До Дня міста тут привели до ладу вхідну зону, яка не ремонтувалася майже 40 років. Також на алеї встановили нову паркову композицію, відновили стелу.

Вітаючи жителів району зі святом Андрій Путілов відзначив, що дуже важливо, що є з’явилася традиція відзначати День Шуменського мікрорайону.

Андрей Путилов

- Бажаю, щоб ви гуртувалися єдиною родиною на свята та на всі добрі справи задля розвитку мікрорайону. Тільки разом, докладаючи зусиль, можна змінювати місто, район, вулицю, будинок на краще. І ви бачити, що це можливо. Напевно, не так швидко, як хотілося, але зміни є. Є господарі, небайдужі люди, які готові брати відповідальність не тільки за себе і працювати попри усі труднощі. Щира дяка їм та всім, хто працює на благо міста, - зазначив Андрій Путілов.

Отже, сертифікати отримали:

-         у конкурсі «Кращий орган самоорганізації населення» за перше місце Василь Слуцький (ОСН №15), за друге місце – Євгенія Сташенко (ОСН№8), за третє місце – Валентин Сидякін (ОСН№18).

-         У конкурсі «На краще ОСББ з утримання житлового фонду та прибудинкової території» за перше місце – Оксана Токовило (голова ОСББ «Дорофєєва, 26), за друге місце – Людмила Стукальська (голова ОСББ «Ілліча, 103»), за третє місце – Ольга Коваль (голова ОСББ «Комкова, 83, 85а»).

 Читайте також: У Херсоні відбулася святкова сесія міськради (фото)

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину