Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
11.02.2019
395
0

У коледжі на Херсонщині запрацювала модульна транспортабельна котельня

У коледжі на Херсонщині запрацювала модульна транспортабельна котельня

Сьогодні, 11 лютого, у Бериславському педагогічному коледжі імені В. Ф. Беньковського було відкрито модульну транспортабельну котельню «VITOMODUL 1200», яка не працювала протягом 7 років, передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА. 

«Для нас важливо, щоб у Херсонській області була потужна освітня інфраструктура. Бериславський педагогічний коледж виконує дуже важливі функції щодо збереження людського капіталу. Тут формують наші майбутні вчителі, які далі підуть працювати у дитячі садочки, початкову та середню ланку освіти. Тому дуже вважливо, щоб діти, які тут навчаються, мали комфортні умови навчання та проживання в гуртожитку», - зазначив народний депутат України Олександр Співаковський.

Введення в експлуатацію відбулося завдяки виділеному з обласного бюджету 1,2 млн грн. Особливістю котельні є її автономність, автоматизованість, екологічність, енергоефективність та інше. Загальна економія на обслуговування в опалювальний сезон складатиме 164 тис. грн. Заощадження газу за рік складає до 10 тис. куб. м у сумі близько 148 тис. грн за ціною січня 2019 року (14,78 грн. за 1 куб. м).

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину