Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
29.07.2018
793
0

У Києві покажуть фільм про «Ілюзіон» та облраду

У Києві покажуть фільм про «Ілюзіон» та облраду

У Києві 9 серпня відбудеться показ фільмів, створених в INDIE LAB (Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців). Тут покажуть також і фільм херсонця Леоніда Єжурова «Ілюзії на дні».

Про це повідомив у своєму пості Леонід Єжуров, передає ПІК

«9 серпня відбудеться показ фільмів, створених в INDIE LAB. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців, у цьому році. Будуть й «Ілюзії на дні» (які обов’язково треба дивитися як комедію!). Місце дії, бездіяльності і перегляду - Подол, Port creative hub. Приходьте! Я теж загляну. А то і сам ще не бачив фінальні версії більшості фільмів талановитих однокурсників», - написав Леонід Єжуров.

Про режисера Леоніда Єжурова та його фільм інформує також на своїй сторінці у Фейсбук INDIE LAB. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців.

«Починаємо знайомити Вас з фільмами та режисерами Інді Лаб 2018 - Леонід Єжуров не тільки талановитий режисер, який поборов нелегкий матеріал та витримав марафон монтажу, а й пристрасний активіст. Він не залишає в спокої чиновників Херсонської облради та взявся викурювати дармоїдів методами мистецтва - разом з однодумцями, звісно. Наснаги йому! А вам задоволення від перегляду фільму Леоніда «Ілюзії на дні», - йдеться у повідомленні.

Тут також коротко розповідають, про що власне фільм херсонського режисера.

«ПРО ФІЛЬМ. У 2017-му році у всіх областях України проходить «оптимізація» об'єктів комунальної власності, що передбачає їх подальшу приватизацію. Серед таких об'єктів і найстаріший кінозал міста Херсон - «Ілюзіон», в якому містяни створили культурний центр. Чиновники та депутати використовують широкий арсенал божевільних методів, аби прогнати молодь», - йдеться у повідомленні.

Довідково.  Інді Лаб започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Інді Лаб сприяє розвитку української школи про-активного документального кіно - кіно як інструменту привернення уваги до болючих соціальних проблем та заохочення діалогу. Наразі проект налічує біля 50 молодих кінематографістів.

Читайте також:

Що можна будувати на місці "Ілюізону"?

Кінотеатр "Ілюзіон" - прихована приватизація?

Договір оренди:  підписаний, чи то кров’ю, чи то гіпсом

Про творчу акцію під стінами облради

Фото зі сторінки у Фейсбук INDIE LAB та Тараса Бузака

1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину