Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
19.03.2020
869
0

У Каланчаку провели дезинфекцію ринків

У Каланчаку провели дезинфекцію ринків

За ініціативою працівників Каланчацької районної державної лікарні ветеринарної медицини та спеціалістів Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на засіданні оперативного штабу регіональної комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій Каланчацької районної державної адміністрації було підняте питання дезінфекції ринків на території смт Каланчак, як місць, де відбувається скупчення людей з усього району.

17 березня 2020 року профілактичну дезінфекцію провели на обох ринках з використанням 0,25% розчину Віросан Ф, який є комплексним миюче-дезінфікуючим засобом. Він має бактерицидну, фунгіцидну (здатність вбивати грибки) та віруліцидну (здатність вбивати віруси) дії. Обладнання для дезинфекції, яке допомогає підтримувати стабільну епізоотичну ситуацію в Каланчацькому районі, передало ветеринарній лікарні Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Подібні заходи спеціалісти Каланчацької районної державної лікарні ветеринарної медицини готові проводити по всій території району за зверненням керівників установ, організацій, в місцях скупчення людей, аби не допустити занесення та поширення коронавірусу COVID-19 на території Каланчацького району.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину