Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
17.05.2019
782
0

У Каховці запрацювала система відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто»

У Каховці запрацювала система відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто»

У Каховці презентували систему відеоспостереження та відеоаналітики в рамках проекту «Безпечне місто», повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Повідомляється, що ця система у Каховці почала запроваджуватись завдяки фінансуванню Каховської міської ради за проектом, розробленим поліцією. У місті вже встановлені камери відеоспостереження, з яких 4 підключені до серверів відеоаналітики обласного главку поліції. Це допоможе поліцейським у місті в режимі on-line виявляти викрадені та розшукувані транспортні засоби, розкривати злочини та  максимально швидко реагувати на такі події. 

Невелика кількість відеокамер демонструє можливості новітніх технологій безпеки, але у повну силу проект запрацює при подальшому збільшенні відеокамер у місті. Встановлення відеокамер інтелектуальної системи відеоспостереження забезпечує розпізнавання номерних знаків, кольору, марки та моделі автомобілів, визначення напрямку, в якому поїхав транспортний засіб, виявлення та фіксацію порушень Правил  дорожнього руху, розпізнавання по обличчь розшукуваних осіб, виявлення залишених без нагляду підозрілих або вибухонебезпечних предметів. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину