Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
03.04.2019
604
0

Як депутат облради Філіпчук бореться з каховським чиновником

У Каховці судовий конфлікт між депутатом та чиновником триває 4 роки

Група депутатів Каховської міськради, яка знаходиться в опозиції до мера Андрія Дяченко, вже багато років марно намагається довести у судах різних інстанцій корупційну складову у діях начальника Каховського відділу освіти Михайла Гончара. На цьому тижні з’явилося ще одне рішення суду, передає ПІК.

 

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук адвокат Сергій Яковенко, 1 квітня “оголошено обвинувальний вирок начальнику відділу освіти, Михайлу Гончару: два роки позбавлення волі, з випробуванням на один рік, два роки заборони займати керівну посаду і штраф у розмірі 5100 грн.

Хоч сьогодні і перше квітня, але це не жарт. Це принципова і важлива перемога Каховської громади над посадовцем, який ще у 2014 році позбавив дітей можливості отримати гідне харчування на сумму понад 20 000 $”.  

Михайло Гончар провини за собою не визнає і прокоментував ситуацію на своїй сторінці у Фейсбук:

По-перше. Вчора, на п'ятий рік поневірянь, суд, під оплески Павла Філіпчука (депутат Херсонської обласної ради, який контролює частину депутатського корпусу Каховської міськради – уточнення редакції), ухвалив рішення, що я винен у службовій недбалості.

Знаю, що Філіпчук і Яковенко морально тиснули на суддю, обіцяючи прославити її на усю країну, якщо для мене буде позитивне рішення.

Та в судах вищого рівня їх фокуси не проходять, тому користуючись своїм законним правом я буду звертатись з апеляцією і доводити, що жодним чином не порушив закон.

По-друге. Ситуація, що склалася у 2014 році з закупівлями - це звичайна ситуація в господарчій діяльності. Та вона набула такого розголосу і кримінального відтінку оскільки я не дозволив Філіпчуку освоювати гроші відділу освіти (згадайте, скільки від нього було крику коли тендер на установку вікон в школах виграла не та фірма).

Відразу після виборів 2015 року Павло Філіпчук маючи більшість у міській раді в ультимативній формі змушував мене віддати всі закупівлі відділу освіти його людям. Я відмовив, і ось ми маємо 'сенсацію', яка є звичайною помстою за відмову віддати йому контроль за грошима відділу освіти.

За п`ять років моєї роботи на посаді начальника відділу освіти, за найприскіпливішої уваги до мене - це ЄДИНИЙ епізод, який зміг нарити та роздмухати борець зі справедливістю Павло Філіпчук. За п`ять років!!!

І кілька слів по суті, бо за гучними 'сенсаціями' сам зміст справи вже ніхто і не пам’ятає.

У квітні 2014 році я підписав договір на постачання продуктів харчування з постачальником який обслуговував наші заклади з початку 2013 року (ще до того, як я очолив відліл освіти); також мною була підписана платіжка на перерахування йому 176 000 грн. за зберігання продуктів на своєму складі. Постачальник узяв гроші і 'загубився'. Та про це я дізнався лише у вересні 2014 року.

Одразу ж мною були написані листи в правоохонні органи - постачальник знайшовся і повернув гроші в бюджет (на своє виправдання він сказав, що за товаром до нього ніхто не звертався).

Для бюджету немає ані збитків, а тим паче, вигоди для мене. Але, як я вже казав, цю ситуацію 'розкрутили' заради помсти за мою відмову дерибанить бюджет.

До весни 2016 року ця історія була нікому не цікава. Та тількино я вступив в конфлікт з Філіпчуком, про неї згалали і надали максимального розголосу. Думаю ви пригадаєте скільки бруду на мене вилилося у 2016 році у ФБ, з трибуни міської ради та зі сторінок 'Каховської зорі'.

Я не визнав своєї вини тоді, не визнаю її і сьогодні. З 2015 року в судах я доводжу свою правоту: півсотні судових засідань, два рішення на мою користь, два рішення проти мене, що згодом були скасовані у судах різного рівня”.

 

Наразі судова історія триває з 2015 року. Крапу поки що ставити зарано.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину