Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
31.10.2017
263
0

У Каховці між учасниками АТО розподілили 160 земельних ділянок

У Каховці між учасниками АТО розподілили 160 земельних ділянок

28 жовтня в актовому залі Каховської школи мистецтв відбувся розподіл земельних ділянок між учасниками АТО, які подали відповідну заяву до Каховського виконкому.

Про це повідомляє Каховська міськрада, передає ПІК.

Ділянки розподілили шляхом жеребкування - кожен підходив до виборчої урни і самостійно тягнув листок з адресним номером.

Всього на захід прийшли 160 учасників АТО. Позачергово обрати ділянку без жеребкування надали можливість матерям та жінкам загиблих воїнів - Л. Ліфінцевій та Н. Волошиній. Далі, до вибору ділянки за алфавітним списком були запрошені усі присутні учасники АТО. Жеребкування тривало біля трьох годин, - учасники АТО хоч і виснажилися, але в кінці кінців залишилися задоволеними. Деякі підходили до урни з дітьми, яким і давали можливість витягнути “щасливий квиток”.

За словами міського голови Андрій Дяченко, Каховка - одне з небагатьох міст України, де учасники АТО можуть скористатися правом першочергового отримання земельної ділянки. На сьогодні подано 229 заяв, хоча за проектом їх 272 - тобто, в резерві залишається ще 43 ділянки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину