Сьогодні, 20 Листопада 2017
31.10.2017
175
0

У Каховці між учасниками АТО розподілили 160 земельних ділянок

28 жовтня в актовому залі Каховської школи мистецтв відбувся розподіл земельних ділянок між учасниками АТО, які подали відповідну заяву до Каховського виконкому.

Про це повідомляє Каховська міськрада, передає ПІК.

Ділянки розподілили шляхом жеребкування - кожен підходив до виборчої урни і самостійно тягнув листок з адресним номером.

Всього на захід прийшли 160 учасників АТО. Позачергово обрати ділянку без жеребкування надали можливість матерям та жінкам загиблих воїнів - Л. Ліфінцевій та Н. Волошиній. Далі, до вибору ділянки за алфавітним списком були запрошені усі присутні учасники АТО. Жеребкування тривало біля трьох годин, - учасники АТО хоч і виснажилися, але в кінці кінців залишилися задоволеними. Деякі підходили до урни з дітьми, яким і давали можливість витягнути “щасливий квиток”.

За словами міського голови Андрій Дяченко, Каховка - одне з небагатьох міст України, де учасники АТО можуть скористатися правом першочергового отримання земельної ділянки. На сьогодні подано 229 заяв, хоча за проектом їх 272 - тобто, в резерві залишається ще 43 ділянки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1045
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину