Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
11.06.2018
471
0

У каховській школі відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям

У каховській школі відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям

У Каховці 11 червня відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м, передає ПІК з посиланням на ОДА.

Представники місцевої влади, школярі з батьками, юні футболісти і гравці з досвідом зібралися на стадіоні загальноосвітньої школи № 4, де відбулося справжнє футбольне свято.

Спорудження спортивного майданчика здійснювалось в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», і фінансувалося за рахунок державного бюджету на суму 701 709 грн та місцевого бюджету Каховської міської ради - 704 тисячі грн.

Осередком дитячо-юнацького футболу в місті є дитячо-юнацька спортивна школа Каховської міської ради, на базі якої футболом займається понад 160 учнів. Вони неодноразово ставали чемпіонами та призерами обласних змагань з футболу й футзалу. Команди постійно беруть участь в чемпіонаті області з футболу серед вікових категорій Ю-14 та Ю-16.

Крім дитячо-юнацького, живе і розвивається дорослий футбол. Так, міська команда СК «Каховка» (тренер Кузнєцов Дмитро) грає в чемпіонаті області та України серед аматорських команд, а в травні 2018 року СК «Каховка» стала переможцем кубку області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину