Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
02.02.2018
795
0

Серед неплатників аліментів не лише чоловіки

У юстиції розповіли, скільки аліментів стягнули на Херсонщині

Плюс  9 мільйонів гривень та мінус 800 злісних неплатників – такий результат аліментної кампанії на Херсонщині, яка стартувала у грудні минулого року, передає ПІК.

Читайте також: На Херсонщині модно не платити аліменти

Перші підсумки акції «Чужих дітей не буває» підвели сьогодні на прес-конференції в обласному управлінні юстиції.

Як стало відомо. За цей час державні виконавці спільно з представниками поліції перевірили майновий стан 2390 боржників-аліментників. За результатами  рейдів до суду було направлено 199 подань про  тимчасове обмеження боржників у виїзді за кордон, з яких 21 подання задоволено, а за 33-ма отримано відмову. Також до Феміди направлено 182 подання про розшук боржників, з яких задоволено 76 подань. У  розшук було оголошено 59 транспортних засобів, які належать боржникам. 6 транспортних засобів вже знайшли, а один вилучили.

Читайте також: На Херсонщині ловитимуть неплатників аліментів

-Ми побачили результат акції «Чужих дітей не буває» і зокрема, завдяки підтримці ЗМІ. Приміром, у сюжетах пройшло про «хатинку біднесеньку», а вже наступного дня було погашено заборгованість з аліментів на суму  120 тис. гривень. Завдяки тому, що кампанію розрекламували у ЗМІ, кількість злісних боржників зменшилася на 800. Це історії, коли аліменти не платились роками, але люди все ж таки знайшли можливість заплатити. А це означає одне – є можливість, але нема бажання платити аліменти, - зазначив начальник головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

До речі, серед неплатників аліментів не лише чоловіки. Під час акції гроші на утримання дітей що зветься «вибили» із 10-ти горе-матерів і це тільки ті, кого вдалося знайти. На жаль, понад 50% аліментниць за місцем прописки не живуть, а частину з них і взагалі оголошено у розшук. Всього на Херсонщині півтисячі жінок, яким присуджено виплачувати аліменти.

Читайте також: У Херсоні стартували аліментні рейди: є результати

Як зазначили у юстиції, акція «Чужих дітей не буває», не завершується. Вже з цього місяця боржники перед власними дітьми відповідатимуть перед законом за новими вимогами.

У кінці 2017 року Верховна Рада прийняла зміни до законодавства щодо більш жорстких санкцій до аліментників. Відтепер державний виконавець без судового рішення при шестимісячній заборгованості з виплати аліментів зможе сам обмежити боржника в праві виїзду за кордон. Крім того, вводяться нові санкції до неплатників аліментів, це й позбавлення права керувати авто,  заборона щодо полювання, громадські роботи.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину