Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
27.08.2018
836
0

У яких приватних медзакладах Херсонщини можна обрати свого лікаря

У яких приватних медзакладах Херсонщини можна обрати свого лікаря

85 приватних клінік та лікарів-ФОП підписали договори з Нацслужбою здоров’я в Україні, повідомляє МОЗ України, передає ПІК.

На Херсонщині договір з Нацслужбою здоров’я підписаи ТОВ «Медико-санітарна частина» медичний центр «Богдан» (місто Нова Каховка) та лікар-ФОП Гік Ольга Миколаївна (смт Велика Лепетиха).

«У цих медичних заклад кожен може підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом та педіатром і отримувати повний пакет первинної медичної допомоги безоплатно. Вартість послуг оплатить Національна служба здоров’я», – зазначає МОЗ України.

Загалом з Нацслужбою здоров’я України працюють 623 медичні заклади різних форм власності, де послуги надають сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

«Незалежно від форми власності заклади працюють за однаковими тарифами і вимогами до ліцензій, спеціалістів, оснащення та стандартів надання сервісу і послуг. Пацієнти, які підписали декларації з лікарями приватних закладів, будуть отримувати повний перелік послуг первинної медичної допомоги безоплатно, адже за них заплатить Національна служба здоров’я», – йдеться у повідомленні. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину