Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
14.12.2017
443
0

У художньому музеї відкрилася виставка відомого українського художника

У херсонському музеї відкрилася виставка відомого українського художника

13 грудня в Херсонському художньому музеї відкрилася виставка відомого українського живописця-«семидесятника» Мамсікова Владислава «Споглядаючи світ…».

Про це повідомляє художній музей на своїй офіційний сторінці, передає ПІК.

На виставці представлено близько 80 живописних та графічних робіт майстра, створених з 1960-х по 2010-ті роки. Виставку оформлено скульптурою ХХ ст. з колекції музею.

Мамсікова Владислава Олександровича по праву вважають одним з найталановитіших художників України та живим класиком українського образотворчого мистецтва.

Роботи Мамсікова знаходяться у багатьох вітчизняних та зарубіжних приватних колекціях і музейних зібраннях, серед яких Музей історії Києва, Музей сучасного образотворчого мистецтва України, Харківський художній музей, Дніпропетровський державних художній музей, Запорізький державний художній музей тощо.

Експонування творів Владислава Мамсікова в Херсоні стало можливим завдяки благодійній діяльності президента мистецького фонда "Артанія", колекціонера та мецената Петра Багрія, який вже вчетверте надає музею твори з власної колекції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину