Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
07.12.2019
723
0

У ХОДА приховують доходи від новорічного ярмарку біля адміністрації

У ХОДА приховують доходи від новорічного ярмарку біля адміністрації

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв наприкінці листопада підписав розпорядження про створенняорганізаційного комітету з питань проведення святкової торгівлі на Площі Свободи.

Очолили його заступник очільника обладміністрації Дмитро Бутрій та керівник апарату ОДА Володимир Клюцевський.

У розпорядженні вказано, що ярмарок буде проходити з 19 грудня по 13 січня. Журналісти сайту «Мій Херсон» направили до обладміністрації запит щодо умов розміщення торгівельної точки на площі та вартості участі цього року.

Також вони запитали, яку суму отримала ОДА від надання в оренду місця для торгівлі за 2017 та 2018 роки. На запит прийшла відповідь за підписом заступника голови ОДА та співголови оргкомітету Дмитра Бутрія. Він «порадив» звернутися з питаннями саме до оргкомітету.

Тобто запитати ще у нього. Іншої інформації надано не було, хоча журналісти запитували й копії договорів із учасниками ярмарків минулих років. Тобто, можна припустити, що документально відносини між владою та підприємцями не оформлені.

Тоді хто отримує кошти за розміщення “палатки” на ярмарці? Чи ставити свою торгівельну точку може хто-завгодно та безкоштовно? 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину