Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
06.09.2017
590
0

У херсонців з’явився шанс отримувати більш якісну воду

У херсонців з’явився шанс отримувати більш якісну воду

Кабінетом Міністрів України 18 серпня 2017 року прийняте доленосне для Херсона рішення, завдяки якому з’являється можливість підвищити якість води в місті.

Про це повідомляє МКП «Херсонський Водоканал», передає ПІК.

«В рамках проекту реконструкції третьої черги Верхньоантонівського водозабору для будівництва нових свердловин та споруд інженерної інфраструктури Херсонському Водоканалу надається в постійне користування 12 земельних ділянок загальною площею 0,72 га. Ці ділянки розташовані за межами смт Антонівка на екологічно-безпечній території, на значній відстані від осередків промислового та антропогенного забруднення і перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Херсонське лісомисливське господарство»», - інформує Херсонський Водоканал.

Зазначається, що будівництво нових артезіанських свердловин з якісною водою в районі Верхньоантонівського водозабору дозволить поступово виводити з технологічної схеми водопостачання свердловини, що вже відпрацювали тривалий термін та мають на виході підвищену жорсткість води та низьку продуктивність. Розширення Верхньоантонівського водозабору дозволить підвищити якість води в першу чергу у центрі міста та у мкр «Житлоселище».

Читайте також: Якість води на Херсонщині залишає бажати кращого

Також, Водоканал запевняє мешканців Херсона та смт Антонівки, що розмежування зон строгого санітарного режиму навколо нових об’єктів буде виконуватись з мінімальними порушеннями зеленого ландшафту та з дотриманням всіх необхідних правил та норм.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину