Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
Спецрепортаж
22.10.2017
910
0

Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Радісну подію відсвяткували у Житлоселищі. На подвір’ї між двома гуртожитками на вул. Комкова, де мешкають переселенці, з’явився красень-дитячий майданчик. Про це повідомляє ПІК.

Гральну зону, яка має всі необхідні сертифікати якості та безпеки, малечі подарувала обласна організація «Червоного Хреста». Коштує майданчик понад 50 тис. гривень.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

За даними управління соціального захисту Херсонської міської ради, у двох гуртожитках для переселенців на вул. Комкова мешкають 87 дітей.

-Цей проект реалізується на Херсонщині понад два роки за сприяння Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. І от квінтесенцією нашого проекту є встановлення дитячого майданчика у дворі гуртожитків, де досить компактно заселені внутрішньо переміщені особи. Ідея проекту – об’єднати сім’ї переселенців та сім’ї демобілізованих. І от вчора учасники АТО з ранку до вечора працювали на подвір’ї, щоб встановити цей майданчик, - розповіла заступник голови Херсонської обласної організації «Червоного Хреста» Лариса Марченко.

Ідея встановити дитмайданчик для маленьких переселенців належить мешканцю гуртожитку на вул. Комкова, ветерану АТО Артему Кириченко. До гуртожитку він з родиною заселився після демобілізації і одразу ж звернув увагу – дітям, не лише з цього двору, а взагалі у Житлоселищі, ніде гратися.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Майданчик активний херсонець спочатку просив у міської влади…

-Ми зверталися до міської влади, до депутатів з нашого округу, але всюди отримали відмову, адже на такі проекти, як дитмайданчик, у бюджеті коштів нема. Нам відкрито сказали – шукайте спонсорів, - розповів ветеран АТО Артем Кириченко.

І, на щастя, спонсори знайшлися. Крім «Червоного Хреста» мешканцям гуртожитку допоміг волонтер, Почесний громадянин Херсона Григорій Янченко, завдяки йому на майданчику з’явився турник.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Сам дядя Гриша приїхав привітати малечу з радісною подією. Свято на подвір’ї доповнили веселі аніматори та виступи дитячих колективів, які на прохання мешканців організувала міська влада.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину