Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
Спецрепортаж
22.10.2017
348
0

Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Радісну подію відсвяткували у Житлоселищі. На подвір’ї між двома гуртожитками на вул. Комкова, де мешкають переселенці, з’явився красень-дитячий майданчик. Про це повідомляє ПІК.

Гральну зону, яка має всі необхідні сертифікати якості та безпеки, малечі подарувала обласна організація «Червоного Хреста». Коштує майданчик понад 50 тис. гривень.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

За даними управління соціального захисту Херсонської міської ради, у двох гуртожитках для переселенців на вул. Комкова мешкають 87 дітей.

-Цей проект реалізується на Херсонщині понад два роки за сприяння Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. І от квінтесенцією нашого проекту є встановлення дитячого майданчика у дворі гуртожитків, де досить компактно заселені внутрішньо переміщені особи. Ідея проекту – об’єднати сім’ї переселенців та сім’ї демобілізованих. І от вчора учасники АТО з ранку до вечора працювали на подвір’ї, щоб встановити цей майданчик, - розповіла заступник голови Херсонської обласної організації «Червоного Хреста» Лариса Марченко.

Ідея встановити дитмайданчик для маленьких переселенців належить мешканцю гуртожитку на вул. Комкова, ветерану АТО Артему Кириченко. До гуртожитку він з родиною заселився після демобілізації і одразу ж звернув увагу – дітям, не лише з цього двору, а взагалі у Житлоселищі, ніде гратися.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Майданчик активний херсонець спочатку просив у міської влади…

-Ми зверталися до міської влади, до депутатів з нашого округу, але всюди отримали відмову, адже на такі проекти, як дитмайданчик, у бюджеті коштів нема. Нам відкрито сказали – шукайте спонсорів, - розповів ветеран АТО Артем Кириченко.

І, на щастя, спонсори знайшлися. Крім «Червоного Хреста» мешканцям гуртожитку допоміг волонтер, Почесний громадянин Херсона Григорій Янченко, завдяки йому на майданчику з’явився турник.

У Херсонці відкрили гральний майданчик для маленьких переселенців

Сам дядя Гриша приїхав привітати малечу з радісною подією. Свято на подвір’ї доповнили веселі аніматори та виступи дитячих колективів, які на прохання мешканців організувала міська влада.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину