Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
19.02.2018
1647
0

У Херсонську ОДА звернувся адвокат Поклонської та Аксенова

У Херсонську ОДА звернувся адвокат Поклонської та Аксенова

У Херсонську ОДА звернувся адвокат за отриманням інформації та матеріалів стосовно припинення водопостачання через Північно-Кримський канал на тимчасово окуповану територію Автономної республіки Крим. Збір інформації зазначеним адвокатом здійснюється з метою надання правової допомоги громадянам Аксенову,  Поклонській та Константинову.

Про це повідомив у Фейсбук  директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько, передає ПІК

"Хочу розповісти про одне цікаве звернення, яке надійшло до обласної державної адміністрації від адвоката Г. Так, зазначений адвокат звернувся за отриманням інформації та матеріалів стосовно припинення водопостачання через Північно-Кримський канал на тимчасово окуповану територію Автономної республіки Крим. Збір інформації зазначеним адвокатом здійснюється з метою надання правової допомоги громадянам Аксенову С.В., Поклонській Н.В., Константинову В.А.", - написав Попутько.

«Враховуючи те, що прізвища, ім’я та по батькові осіб, яким надається допомога схожі з даними осіб причетних до анексії Автономної республіки Крим країною-агресором Російською Федерацією, мною було прийнято рішення перенаправити цей запит до Головного управління Служби безпеки України в Автономній республіці Крим. Від себе наполегливо раджу адвокату Г. бути обачним у виборі клієнтів та щиро співпрацювати з працівниками правоохоронних органів під час виконання покладених на них завдань щодо забезпечення територіальної цілісності України від посягань країни-агресора. Ось таким чином, можна навіть при виконанні рутинних робочих листів виявити колабораціоністів…», - повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

 2_1

док

запит

запит2

запит 3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину