Pik
Сьогодні, 18 Квітня 2019
10.08.2018
2585
1

У Херсонську область сьогодні приїхав Олег Ляшко

У Херсонську область сьогодні приїхав Олег Ляшко

Лідер радикалів Олег Ляшко прибув сьогодні в Херсонську область. Наразі він уже побував у Білозерській районній лікарні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, опублікувавши відео, передає ПІК.

У лікарні Ляшко спілкувався з пенсіонеркою – пацієнткою лікарні і розповів про те, що пенсіонерам потрібні вищі пенсії, ліки «по нормальній ціні».

«Бабушка Рая лежить у Білозерській районній лікарні на Херсонщині. Шафа в її палаті – повна ліків. На свою пенсію у 1500 гривень вона б не змогла їх купити – все привезли онучки, які дуже люблять бабусю і хочуть, щоб вона жила якомога довше. Тому я добиваюся підвищення мінімальної пенсії до 3000 гривень і зниження цін на медикаменти», - написав Ляшко.

«Щирі слова вітання від голови Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні почув лікар Герман Олексій Юрійович та отримав Грамоту Верховної Ради України, яка є відзнакою Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави» - написав у Фейсбук місцевий радикал Сергій Білоковиленко.

Як повідомляє  видання khersonline.net, під час свого візиту на Херсонщину Ляшко відвідає Херсонський машинобудівний завод та притулок для бездомних тварин «Шанс».

Новини по темі

 

Коментарі

Володимир, 10.08.2018
Враг України-популіст

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину