Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
28.05.2019
569
0

У херсонському виші бланки дипломів самі друкують

У херсонському виші бланки дипломів самі друкують

Поліграфічні послуги у нас стрімко дорожчають. Відповідно, й українським вишам «влітає в копієчку» замовлення у типографіях бланків дипломів для майбутніх випускників – адже таких документів щороку потрібно тисячі, повідомляє "Новий день".

А от у Херсонському державному університеті проблему вирішили раз і назавжди. Тут за вісімдесят тисяч гривень придбали спеціальний лазерний принтер, який відтворює високої точності зображення на спеціальному ж папері з елементами захисту. На ньому бланки дипломів і друкують – Міносвіти України видає для них тільки номери з своєї бази даних.

Тільки нинішнього року у Херсонському державному університеті надрукували майже 1300 бланків дипломів для магістрів та бакалаврів як заочної, так і стаціонарної форми навчання. Їх собівартість складає близько 75 гривень за екземпляр, що значно дешевше, порівняно із цінами херсонських, а тим більше столичних типографій. Та народний депутат України Олександр Співаковський, обраний  ректором ХДУ, наголошує, що ніяких додаткових грошей за бланки цих документів зі студентів не стягують. І не планують цього робити, оскільки виготовлення диплому входить у вартість курсу вищої освіти.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину