Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
09.10.2020
499
0

У херсонському університеті презентували «Книгу Реформ»

У херсонському університеті презентували «Книгу Реформ»

“Книга Реформ” – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. Для того, аби книга побачила світ, завзято працювало понад двадцять авторів та редакторів.

8 жовтня, “Книгу Реформ” презентували просто неба у Херсонському державному університеті. У заході взяли участь бібліотекарі міста, викладачі та студенти вишів, які цікавляться внутрішніми процесами змін, що відбувались в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За словами виконавчого директора Центру Лідерства УКУ, співавтора кейсів Андрія Рождественського, написання книги почалося з кейса Міноборони у 2016 році. Він розповів, що до написання “Книги Реформ” його надихнув “волонтерський десант”, якому вдалося змінити Міністерство оборони України.

Співавтор одного з кейсів та герой кейсу Міноборони, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів, що реформи, описані в книзі, неодноразово ставали темами для досліджень у провідних університетах світу. Також він висловив сподівання, що “Книга Реформ” у майбутньому стане темою для написання наукових робіт і в університетах Херсонщини.

“Речі, описані у цій книзі, дуже важливі, адже процес реформування України ще не закінчено. Герої “Книги Реформ” - це прості люди, наші сучасники, які стали рушіями змін у країні. Завдяки кейсам, про які розповідає ця книга, суспільство може дізнатися про процеси, які відбувалися у той час. Також вона може надихнути та виховати нових лідерів, про яких у майбутньому говоритимуть, що ці люди створили успішну Україну”, - розповів Юрій Гусєв.

Також Юрій Гусєв презентував кейс Міністерства оборони України, який описує процес перетворення пострадянської української армії у сучасне військо, яке відповідає стандартам НАТО.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину