Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
29.08.2017
746
0

У Херсонському таборі відпочинку відпочило 525 дітей

У Херсонському таборі відпочинку відпочило 525 дітей

21 серпня відбулося закриття міського табору відпочинку «Юнга», де відпочило 525 дітей. 

Про це повідомив начальник міського управління освіти​ Юрій Ніконов, передає ПІК.

Із всіх дітей, які цього літа відпочивали у таборі, 275 дітей відпочивали за кошти батьків і 250 дітей - за кошти міського бюджету, а це: 12 дітей сиріт, 17 з багатодітних та малозабезпечених сімей, 24 дитини, що знаходяться на диспансерному обліку, 7 дітей з особливими потребами, 5 переселенців з окупованих територій України, 10 осіб - діти учасників бойових дій у зоні АТО, а також  175 талановитих дітей та відмінників навчання.

Для того аби відпочиваючим дітям було цікаво в таборі тематика змін підбиралась відповідно до їх творчих інтересів, наприклад І зміна пройшла під назвою «Країна друзів», ІІ зміна - «Театральна студія», а ось її вже змінило «Казкове королівство». Наступна ІV зміна мала цікаву назву «Космічне сяйво», а вже V зміна – «Барвиста  Україна» була спрямована на виховання почуття патріотизму та любові до національної культури. Усі тематичні зміни включали в себе комплекс заходів спрямованих на цікаву, особистісно-розвиваючу діяльність.

За 14-денну зміну в літньому таборі відпочинку «Юнга» діти приймали участь у різноманітних розвагах, цікавих конкурсах, спортивних змаганнях, їздили на екскурсії, побували в театрах та на інших видовищах. Тричі на тиждень  діти відвідували пляж у Гідропарку та займалися в школі плавання.

Читайте також:У Херсоні у Гідропарку відкрилась 9 школа дитячого плавання

Під час роботи табору велика увага приділялась зміцненню здоров’я дітей та їх фізичному вихованню. В рамках спартакіади табору проводились змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики, естафети «Веселі старти», «Козацькі розваги», шахово–шашкові турніри тощо.

 Для виховання в учнів бажання вести здоровий спосіб життя на базі ХДОЦ «Юнга» також працювали гуртки: спортивно-оздоровчий,   оздоровча хореографія,  лікувальна фізкультура .

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину