Pik
Сьогодні, 06 Квітня 2020
15.01.2018
763
0

У Херсонському протитуберкульозному диспансері виявлено фінансових порушень на понад 300 тис. грн

У Херсонському протитуберкульозному диспансері виявлено фінансових порушень на понад 300 тис. грн
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності в комунальному закладі «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер» Херсонської обласної ради виявили порушень фінансової дисципліни на суму 303 тис. грн.. Про це ПІК повідомили у прес-службі Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області. Ревізія охопила період з 01.08.2012 по 31.08.2017.
 
Як з'ясували державні аудитори, деяким працівникам диспансеру зайво нараховано та виплачено надбавки за безперервну роботу на суму 135,2 тис. грн та за дні додаткових щорічних відпусток загалом на 16,2 тис. грн.
Крім того, працівникам медичного закладу з порушенням проіндексовано грошові доходи, через що зайво витрачено понад 90 тис. грн.
 
Серед інших порушень виявлено нарахування та виплату чотирьом сумісникам заробітної плати за невідпрацьований час (майже 4 тис. грн), зайві нарахування на заробітну плату та перекази до державних цільових фондів (понад 44 тис. грн).
Під час ревізії відшкодовано понад 129 тис. грн.
 
За результатами контрольного заходу керівникові диспансеру направлено вимоги щодо усунення порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.
Про результати ревізії поінформовано вищу організацію, а відповідні матеріали передано правоохоронному органу

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину