Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
09.07.2018
327
0

У херсонському порту службовий собака виявив у іноземців психотропні препарати

У херсонському порту службовий собака виявив у іноземців психотропні препарати

В зоні митного поста «Херсон-порт» під час проведення митного контролю судна закордонного плавання службовий собака допоміг херсонським митникам вилучити у двох громадян Сирії та Єгипту незадекларовані психотропні лікарські препарати, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Службовий собака зреагував на медичну аптечку, у якій було виявлено 20 капсул по 50 мг лікарського засобу з трамодолом, не задекларовані капітаном судна – громадянином Сирії. Ще 15 капсул по 50 мг незадекларованих психотропних лікарських препаратів було вилучено у шухляді письмового стола під час митного огляду каюти помічника капітана – громадянина Єгипту.

«За даними фактами посадові особи Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі склали протоколи про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, пігулки вилучено. Справу скерують до суду, який визначить покарання», – йдеться у повідомленні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину