Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
06.02.2019
245
0

У Херсонському онкологічному диспансері відкрилась виставка (відео)

У Херсонському онкологічному диспансері відкрилась виставка (відео)

"Дотик неба…". Так називається 24-та виставка, що відкрилася у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру, повідомляє Суспільне, передає ПІК

На цій виставці представлено 50 робіт п’ятьох авторок – Світлани Білецької та її учениць.

"Я – вчителька у художній школі, але в мене є ще група дорослих людей, які приходять до моєї майстерні і працюють. Це – непрофесіонали, аматори, але вони не можуть без того, щоб не малювати. Ми підбирали роботи радісні та оптимістичні для того, щоб підняти настрій. У когось ці роботи можуть пробудити спогади, якісь бажання, але те, що вони підтримують і надихають, це точно", - розповідає Світлана Білецька, художниця.

Ольга Левицька – одна з авторок виставки, колись сама була пацієнткою онкологічного диспансеру.

"Чому я хотіла тут виставити свої роботи? Бо рік тому я лежала у цій лікарні, мені робили операцію і дуже хотілося підтримати тих людей, які тут перебувають. Хотілося б висловити подяку лікарям за їх роботу. Підтримати людей, аби в них вистачило сил і терпіння", - каже Ольга Левицька, художниця.

Наталія Труфакіна мистецтвом цікавиться з дитинства, професійно малює п’ять років. На виставці представила три свої роботи.

"Я дуже хотіла підтримати людей, які борються з цими жахливими хворобами, щоб їм вистачило сил і духу", - говорить Наталія Труфакіна, художниця.

Олександр Пуляєв, лікар-онкогінеколог:

"В нас робота пов’язана із хворими, а це переключення. Приємно, що є такі картини. Це сприйняття людини, як вона може свої емоції втілювати у картини". 

Ольга Завальнюк теж малює, сьогодні прийшла підтримати своїх колежанок.

"Я викладаю в морській академії технічні дисципліни, акварель і олія – це моє хобі. Враження в мене райдужні, тому що і приходити малювати до пані Світлани, і спілкуватися з дівчатами, і дивитися роботи мені завжди приємно і тепло, особливо в цьому закладі", - говорить Ольга Завальнюк, яка прийшла на виставку.

"Я в захваті від самої ідеї. Те, що це у стінах лікарні, дуже круто, коли чиєсь натхнення надихає інших, коли твій хист, твій погляд, твій ракурс на щось конкретне може змінити світогляд інших людей", - додає Олексій Білецький, котрий прийшов на виставку.

Проекту "Галерея життя", каже головна лікарка Херсонського онкологічного диспансеру Ірина Сокур, 3 роки:

"Саме в день боротьби проти раку ми започаткували наш арт-проект "Галерея життя" і вже три роки поспіль ми проводимо такі виставки. Сьогоднішня виставка – 24 за рахунком. Я хочу сказати, що, по-перше, ми не очікували, що на Херсонщині стільки талантів, кожного разу ми відкриваємо нові імена, по-друге, ми побачили, що наша галерея живе і те, до чого ми прагнули, це саме психологічна підтримка, арт-терапія, лікування мистецтвом наших пацієнтів, воно відбувається."

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину