Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
28.12.2017
1786
0

У Херсонському державному аграрному університеті пройшов «Університетський зимовий бал»

У Херсонському державному аграрному університеті пройшов «Університетський зимовий бал»

У Херсонському державному аграрному університеті пройшов «Університетський зимовий бал», передає ПІК.
Чарівне дійство перетворило спортивну залу на святковий майданчик, на якому викладачі та студенти, а також численні гості демонстрували вправність та таланти.

Кожен факультет підготував один з класичних танців і вражав виконанням та технічністю. Гостей вітали заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук, ректор університету Юрій Кирилов, міський голова Володимир Миколаєнко та інші поважні гості.

«У цьому році ми відродили багато традицій, та започаткували нові – такі як цей бал, який, впевнений, стане щорічним», - розповів ректор Херсонського державного аграрного університету.

Декілька годин учасники кружляли у вальсі, брали участь у благодійному аукціоні та лотереї. За деякі аукціонні лоти розгорілася справжня боротьба. Наприклад, за унікальну дерев’яну рахівницю. Символічно, що придбав її голова бюджетної комісії Херсонської міської ради Руслан Рубан. Інші лоти теж викликали ажіотаж.

Зокрема лот «український Bitkoin» (2,5 кілограмовий шмат сала) дістався магістранту аграрного університету, члену Ради роботодавців, депутату Білозерської районної ради, фермеру Олександру Кручиненку.

Завершився бал нагородженням найактивніших учасників та запевненням організаторів, що наступного року буде ще краще та маштабніше.

Прес - центр ХДАУ Нікітенко Катерина

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину