Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
02.11.2017
1131
0

Крім нових комп'ютерів є ще й новий спортивний майданчик

У херсонській школі замінюють старі комп

Сьогодні, 2 листопада, депутат обласної ради, голова піклувальної ради Юрій Рожков почав заміну старих комп'ютерів на нові в школі №18. Було подаровано та встановлено 12 комп'ютерів, передає ПІК

“Нині без новітніх технологій, без Інтернету, без програмного забезпечення неможливий процес навчання у загальноосвітніх школах. Такий час настав – діти повинні розвиватись, працювати на сучасних комп’ютерах, тому я вирішив, в силу своїх можливостей, укомплектувати комп'ютерний клас школи”- говорить депутат.

Юрій Геннадійович, який став ініціатором оновлення інфраструктури школи, висловив сподівання, що дітлашня, окрім цікавих занять в комп’ютерному класі, з задоволенням займатиметься спортом на новому спортивному майданчику, який був збудований також завдяки зусиллям депутата.

«Дякуємо Юрію Геннадійовичу за його добре серце, за те, що докладає багато зусиль, щоб наші учні й вчителі працювали згідно з вимогами сьогодення, – від імені батьківського комітету, учнівського та педагогічного колективів щирі слова вдячності за щедрий подарунок висловили вчителі школи – Цей комп’ютерний клас допоможе нашим школярам підвищити рівень здобутих знань і бути гідними громадянами України».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину