Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
02.11.2017
283
0

Крім нових комп'ютерів є ще й новий спортивний майданчик

У херсонській школі замінюють старі комп

Сьогодні, 2 листопада, депутат обласної ради, голова піклувальної ради Юрій Рожков почав заміну старих комп'ютерів на нові в школі №18. Було подаровано та встановлено 12 комп'ютерів, передає ПІК

“Нині без новітніх технологій, без Інтернету, без програмного забезпечення неможливий процес навчання у загальноосвітніх школах. Такий час настав – діти повинні розвиватись, працювати на сучасних комп’ютерах, тому я вирішив, в силу своїх можливостей, укомплектувати комп'ютерний клас школи”- говорить депутат.

Юрій Геннадійович, який став ініціатором оновлення інфраструктури школи, висловив сподівання, що дітлашня, окрім цікавих занять в комп’ютерному класі, з задоволенням займатиметься спортом на новому спортивному майданчику, який був збудований також завдяки зусиллям депутата.

«Дякуємо Юрію Геннадійовичу за його добре серце, за те, що докладає багато зусиль, щоб наші учні й вчителі працювали згідно з вимогами сьогодення, – від імені батьківського комітету, учнівського та педагогічного колективів щирі слова вдячності за щедрий подарунок висловили вчителі школи – Цей комп’ютерний клас допоможе нашим школярам підвищити рівень здобутих знань і бути гідними громадянами України».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
723
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину