Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
19.03.2019
779
0

У Херсонській школі для дітей з вадами слуху відкрили спортмайданчик

У Херсонській школі для дітей з вадами слуху відкрили спортмайданчик

До будь-якого приїзду київських посадовців на Херсонщину місцева влада готує відкриття певного об’єкту. Візит в область дружини Президента Марини Порошенко 19 березня не став виключенням, передає ПІК.

Першим пунктом програми візиту першої леді стало відвідування загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху на вулиці Михайловича у Херсоні, щоб дізнатись як впроваджується інклюзивна форма навчання в освітній простір Херсонщини. Марина Порошенко взяла участь у відкритті спортивного майданчика, оглянула школу, в якій навчаються 104 дитини. Присутніх вразило, що організатори візиту подбали про потреби дітей та дорослих з вадами слуху. Виступи гостей супроводжувалися сурдоперекладом.

Спортивний майданчик має поліуретанове покриття та може використовуватись для гри в міні-футбол, волейбол та баскетбол.

Як зазначила присутня на церемонії відома легкоатлетка, голова ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Яна Лебедєва, відкриття спортивних об’єктів – дуже важлива та корисна справа:

- Хочеться наголосити, до будь-якого спортивного об’єкту має бути зручно дістатися, без бар’єрів, має бути архітектурна доступність. В цьому об’єкті існують бордюри, як ви бачите, - зауважила Яна Лебедєва. - Тож працюємо над подоланням бар’єрів.

Наразі у Херсонській області функціонує 101 інклюзивна школа, в якій навчається 444 дитини з особливими освітніми потребами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину