Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
18.08.2017
931
0

Новий Представник Президента в АР Крим заявив про готовність до співпраці

У Херсонській ОДА готові допомагати Борису Бабіну

Про готовність сприяти у роботі новопризначеному Представнику Президента в АР Крим Борису Бабіну заявив під час його представлення в Херсонській ОДА заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Сьогодні, 18 серпня, в облдержадміністрації силовим та територіальним органам влади в області було представлено нового Представника Президента в АР Крим.

Читайте також: кабінет Представника Президента в АР Крим відкривали рятувальники

 

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь офіційно представив присутнім Бориса Бабіна, зачитавши Указ Президента про його призначення на цю посаду.

«Ми сьогодні зібралися, щоб особисто познайомитися та визначити для себе, як ми будемо сприяти роботі і виконанню завдань новопризначеним керівником. Ми, як ніхто інші, повинні сприяти якісному виконанню функцій і завдань, поставлених Президентом України Борису Володимировичу», - наголосив Андрій Балонь.

Читайте: Президент  підписав Указ про призначення Бориса Бабіна 

У свою чергу Борис Бабін наголосив, що вчора, під час призначення Президент України Петро Порошенко надав вказівки, серед яких – ідентифікація роботи Постійного Представництва, усунення негативних соціальних проявів, які відбулися останнім часом в цій сфері, забезпечення прав кримськотатарського народу.

«Я маю доручення працювати плідно з правоохоронними органами, а також, безумовно, з гостинною владою Херсонщини» - зазначив Борис Бабін.

Читайте також: пікет перед представництвом Президента України в АР Крим згортають

Він подякував за довіру та пообіцяв докласти зусиль для того, щоб гідно виконувати поставлені завдання.

Резюмуючи, Андрій Балонь висловив сподівання на взаємну плідну співпрацю та побажав новопризначеному керівнику успіхів на новому місці.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину