Pik
Сьогодні, 02 Червеня 2020
12.02.2019
2512
0

У Херсонській ОДА чергові реорганізації

У Херсонській ОДА чергові реорганізації

У Херсонській ОДА відбуваються чергові реорганізації.

Про це йдеться у розпорядженні голови Херсонської ОДА «Про вдосконалення та затвердження нової структури і граничної штатної чисельності працівників Херсонської обласної державної адміністрації» від 4 лютого 2019 року, передає ПІК.

Відповідно до розпорядження ліквідують управління регіональної політики.

Утворюють Департамент туризму та курортів як юридичну особу публічного права у кількості 21 штатна одиниця, який буде правонаступником Департаменту культури, туризму та курортів в частині реалізації питань туризму та курортів.

Також буде реорганізовано Департамент культури, туризму та курортів в управління культури зі штатною чисельністю 14 штатних одиниць.

Департамент економічного розвитку та торгівлі реорганізовано в Департамент економічного та регіонального розвитку зі штатною чисельністю 43 штатні одиниці, визначивши його правонаступником повноважень управління регіональної політики в частині реалізації питань децентралізації.

Управління інформаційної політики реорганізовано в Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики зі штатною чисельністю 24 штатні одиниці, визначивши його правонаступником повноважень управління регіональної політики Херсонської обласної державної адміністрації в частині реалізації внутрішньої політики.

Управління транспорту та зв’язку перейменовано в управління транспортно-комунікаційної інфраструктури зі штатною чисельністю 9 штатних одиниць.

Штатну чисельність Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи збільшено на 2 штатні одиниці.

Нагадаємо, попереднім етапом реорганізації, який відбувся у 2017 році, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики було розділено на два окремі управління. Також було створено Департамент культури, туризму та курортів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину