Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
07.11.2017
235
0

Є питання до складу комісії

У Херсонській облраді збираються оцінювати корупційні ризики

Питання про створення комісії з оцінки корупційних ризиків у Херсонській обласній раді розглянули на засіданні постійної мандатної комісії облради, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт облради.

Відповідно до проекту Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків, вона  буде постійно діючим колегіальним органом, який провадитиме свою діяльність на громадських засадах.

Основна функція комісії - попередження щодо недопущення вчинення корупційного ризику. Тобто комісія виявляє корупційні ризики, проводить їх оцінку та пропозиції щодо їх усунення і недопущення в подальшій діяльності.

Мандатна комісія проект положення підтримала. А от  питання щодо складу комісії з оцінки корупційних ризиків поки що залишається відкритим. Головуючий Дмитро Бутрій наполіг на тому, щоб представники від фракцій надали свої пропозиції щодо складу на Президії, повідомляють в облраді. 

У той же час, на сайті облради у додатку до проекту положення вказано, що на голову комісії претендує Василь Зеленчук, перший заступник голови обласної ради. Також, крім Зеленчука,  там вказані потенційні члени комісії, серед яких 9 працівників апарату, 8 депутатів. 

Зокрема, Артур Овсепян, начальник управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області, Ігор Шепелєв, начальник управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм, депутати облради Оксана Булахова (Укроп), Галина Гондарева (Самопоміч), Георгій Гаркуша (Опоблок), Любов Глоба («Батьківщина»), Алла Кордік (Наш край), Роман Педченко (Радикальна партія), Дмитро Бутрій (БПП) та Василь Рудик (Радикальна партія). 

Склад Комісії затверджується рішенням Херсонської обласної ради, а рішення приймається відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів Комісії.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину