Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
23.11.2018
1164
0

Чи втік Мангер?

Чи втік Мангер?

На офіційному сайті Херсонської обласної ради спростували інформацію, оприлюднену у ЗМІ та соцмережах, про те, що  голова облради Владислав Мангер намагається втекти з України.

Нагадаємо, організатори спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?"  напередодні, на сторінці у Фейсбук, повідомили: «Один з фігурантів справи нападу на Катерину Гандзюк, людина, яка в деяких джерелах вказана одним із ймовірних замовників вбивства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер намагається втекти з країни. Інформація від наших джерел. Прес-служба цієї особи мовчить та ховається».

Натомість, Херсонська обласна рада офіційно повідомила сьогодні: голова облради Владислав Мангер знаходиться у відпустці.

Мангер вирішив перервати відпустку

«Херсонська обласна рада з приводу заяви окремих засобів масової інформації щодо знаходження голови обласної ради повідомляє наступне.

Голова Херсонської обласної ради відповідно до розпорядження Херсонської обласної ради від 13.11.2018 №342-о/с «Про відпустку Мангера В.М.» перебуває у відпустці з 19.11.2018 по 03.12.2018. У зв’язку із службовою необхідністю Владислав Мангер має намір перервати відпустку та приступити до роботи з 26.11.2018», - йдеться у повідомленні.

«Крім того, повідомляємо, що протягом останнього тижня не було жодного офіційного звернення до Херсонської обласної ради з приводу знаходження на робочому місці голови обласної ради. Херсонська обласна рада звертається до всіх засобів масової інформації з проханням ретельніше перевіряти достовірність поширених відомостей, особливо у ситуації, пов’язаній із звинуваченнями людей у вчиненні протиправних дій», - йдеться у  заяві.

Голову облради допитали як свідка у справі Гандзюк

«Додатково повідомляємо, що інформація про те, що Владислав Мангер є підозрюваним у справі Катерини Гандзюк, не відповідає дійсності. Голова Херсонської обласної ради, разом із іншими керівниками органів влади області, був допитаний слідчими органами в якості свідка.

Зазначаємо, що для отримання інформації з питань, які відносяться до компетенції Херсонської обласної ради, надсилайте відповідні запити на офіційну електронну адресу oblrada_ks@hotmail.com або за адресою 73000, м. Херсон, пл. Свободи, 1, Херсонська обласна рада», - відзначається  у повідомленні.

Читайте також: ТСК у справі Гандзюк проведе виїзне засідання у Херсоні 29-30 листопада

наказ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину