Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
16.03.2018
1488
0

У Херсонській облраді «імпічмент» не пройшов

У Херсонській облраді «імпічмент» не пройшов

На сесії облради 16 березня  депутати не підтримали пропозицію зачитати у сесійній залі звернення до ВРУ щодо імпічменту Президента, передає ПІК

Зголосився прочитати таке звернення депутат облради Василь Федін (фракція опоблоку), який вийшов на трибуну з іншим зверненням – щодо військових пенсій.

Такою була реакція депутата Федіна  на те, що перед ним виступив депутат Микола Ставицький (фракція радикалів), який запропонував розглянути  звернення облради до Президента України, ВРУ і Кабміну щодо грубого порушення РФ міжнародного права та українського законодавства з проведення 18 березня 2018 року виборів президента РФ на тимчасово окупованій території АР Крим та невизнання результатів виборів. Федін назвав звернення, оприлюднене Ставицьким, політичним. І, мовляв. якщо зачитали його, то треба зачитати і про імпічмент. 

«Послухайте, колеги, важливе питання підніму», - звернувся Федін до депутатів. «Пан Ставицький своїм звернення тенденцію порушує», - сказав Федін. Він сказав, що не розуміє в такому разі, чому в сесійну залу не пускають людей, які вимагають прийняти звернення до ВРУ щодо імпічменту і чому  зачитали  попереднє звернення.

«Я готовий зачитати звернення обласної ради щодо імпічменту Президента. Або ми не розглядаємо політичні питання», - сказав Федін.

«Це не буде звернення обласної ради, це буде ваше особисте зверення», - сказав у відповідь голова облради Владислав Мангер. 

«Можна зачитати, шановні колеги?», - спитав Федін.

Голова облради Владислав Мангер поставив це питання на голосування: «Я ставлю на голосування: дозволити пану Федіну зачитати звернення стосовно імпічменту Президента чи ні. Будь-ласка, давайте за це питання проголосуємо» - сказав Мангер.

За те, щоб звернення зачитали проголосували 19 депутатів. «Рішення не прийнято», - сказав Мангер. «Дякую, Василь Вікторович, будь-ласка, сядьте на місце», - сказав голова облради. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину