Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
21.09.2017
991
0

Один з вагових комплексів встановлять у Білозерському районі

У Херсонській області встановлять нові вагові комплекси, щоб зберегти дороги

За рахунок державного бюджету вже придбані вагові комплекси, які найближчим часом вони надійдуть у Херсонську область.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомив голова ОДА Андрій Гордєєв під час інспектування початку капітального ремонту ділянки дороги Білозерка – Розлив, передає кореспондент ПІК.

«За рахунок державного бюджету вже придбані вагові комплекси. Буквально найближчим часом вони надійдуть у Херсонську область», - відзначив голова ОДА.

Під час інспектування люди поскаржились, що цієї дорогою їздять вантажівки, загальна маса яких значно перевищує допустиму. Тому дорогу можуть «добити» після ремонту, який має закінчитися через півтора місяці і кошторисна вартість  якого становить 33 млн гривень.

Голова ОДА у відповідь  підкреслив, що один з вагових комплексів встановлять у цьому районі – адже це дорога стратегічна з огляду на плани збудувати порт (раніше  була оприлюднена ідея побудувати  новий глибоководний порт у Дніпровському лимані поблизу села Станіслав Білозерського район – ред.) і на те, що вона також з’єднує Херсонську та Миколаївську область.

«Ваговий комплекс ми поставимо, він має бути. Бо тут об’їжджають «Консул» (пост – ред.)  через Надеждівку або Олександрівку. Тому ми маємо тут забезпечити дорожній ваговий контроль», - повідомив Гордєєв. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину